Oni su najlepši par u srpskom sportu.

Mlada srpska atletičarka, Ivana Ilić je ispunila ponosom Srbiju. Srbija u budućnosti može da računa na još jednu veliku nadu u svetu sporta. Ivana je evropska viceprvakinja. Osvojila je kao 19-godišnjakinja srebrnu medalju na juniorskom Evropskom prvenstvu u Talinu 2021.godine.

Ivana je postala prva sprinterka u istoriji Srbije koja je osvojila medalju na nekom evropskom šampionatu. Na istom šampionatu u finalnoj trci na 200 metara bila je četvrta.

Sada 22-godišnja Ivana je članica AK Partizan. Ivana je već više od tri godine u vezi sa atletičarem Crvene zvezde Bogdanom Vidojkovićem. Bogdan je godinu dana mlađi od Ivane.

FOTO TANJUG/ MINISTARSTVO ODBRANE I VOJSKA SRBIJE/bs

Bogdan Vidojković je zauzeo sedmo mesto u finalnoj trci na 110 m prepone na Svetskom atletskom prvenstvu za juniore ove godine.

Klupske boje im nisu prepreka. Oni su jedno drugome najveća podrška.

Vidojković je pripadnik Sportske jedinice Ministarstva odbrane od 2021.godine. Član je juniorske atletske reprezentacije Srbije i višestruki prvak Srbije u mlađim kategorijama u sprinterskim disciplinama.